Інтернет-сервіс реєстрації доменних імен Domen.UA поважає права своїх клієнтів на приватне життя і нерозголошення персональної інформації. Дана Політика конфіденційності слугує документом, обов'язковим для виконання всіма співробітниками нашого сервісу.

Персональна інформація – збір і використання

Процес реєстрації доменних імен передбачає надання персональної інформації про потенційного власника прав на доменне ім'я. При цьому дані, що ідентифікують користувача, є відкритими і можуть бути опубліковані в загальнодоступних джерелах (наприклад, базах даних WHOIS).

У той же час відомості, які стосуються питань комерційного співробітництва клієнта сервісу Domen.UA і самого сервісу – кількість зареєстрованих доменних імен, сума оплати, терміни і умови виконання замовлень, логіни і паролі для управління доменними іменами і т.д. – є конфіденційними. Ця інформація не продається / не передається третім особам ні за яких обставин (виняток може бути зроблено тільки за рішенням суду, третейського суду).

Мета використання персональної інформації

Метою збору персональної інформації є забезпечення можливості надання послуг сервісу Клієнту

Захист особистих даних

Сервіс реєстрації доменних імен Domen.UA вживає заходів обережності, включаючи адміністративні, технічні та фізичні, для захисту вашої персональної інформації від втрати, крадіжки, несумлінного використання, а так само від несанкціонованого доступу, розкриття, зміни та знищення.

Службова інформація

Інтернет-сервіс Domen.UA може поширювати серед своїх клієнтів службову інформацію про існуючі та нові продукти та послуги, платежі, технічні заходи і т.і.

Адресні бази клієнтів сервісу не продаються / не передаються третім особам ні за яких умов (виняток – тільки при чіткому і однозначному рішенні суду, третейського суду).

Зміни

Дана Політика конфіденційності не є остаточною, може бути змінена і доповнена. Зміни, що вносяться до політику конфіденційності, будуть публікуватися на цій сторінці.