Я, клієнт інтернет-сервісу Domen.UA, даю свою згоду на обробку моїх персональних даних (у тому числі: збір, зберігання, систематизація, зміна, видалення, використання, поширення, знеособлення, блокування).

Підтверджую свою згоду з тим, що надана мною інформація може бути отримана третіми особами в будь-який час в порядку, визначеному регламентом публічного Інтернет-сервісу WHOIS і Публічної оферти з використання послуг інтернет-сервісу Domen.UA. ТОВ Преміум Груп Юкрейн має право надавати доступ та передавати мої персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень, не змінюючи при цьому мети їх обробки.

Метою використання персональних даних та їх подальшої обробки є отримання клієнтом послуг, що надаються сервісом.

Сервіс зобов'язується обробляти персональні дані клієнта в суворій відповідності до законодавства України про захист персональних даних.

У разі якщо клієнт вважає, що прийняті сервісом заходи не можуть забезпечити повний захист персональних даних при передачі, клієнт погоджується з тим, що його персональні дані будуть передані в знеособленому вигляді, у разі якщо це не спричинить за собою непрацездатність послуг, що надаються клієнту.

Відкликання згоди на обробку персональних даних може бути здійснений шляхом направлення клієнтом відповідного розпорядження в простій письмовій формі на адресу сервісу. При цьому клієнт згоден з тим, що такий відгук може спричинити такі наслідки:

Клієнт цією згодою доручає Сервісу в якості Реєстратора в разі необхідності (якщо того вимагають Правила і регламенти відповідних доменів або служб) опублікувати свої персональні дані в базах даних відповідних сервісів в обсягах і формі, необхідних для роботи сервісів, служб, доменів.

Клієнт погоджується з тим, що його персональні дані можуть бути передані іншому Реєстратору або Адміністратору публічного домену в разі, якщо виконувана операція вимагає ідентифікації клієнта як власника доменного імені.

Права клієнта по відношенню до його персональних даних визначені в ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».